Poradna: Cena za pohreb

Otázka:

Dobrý den chtěl jsem se optat umřela mi maminka.Tak jsem si objednal pohreb u jedne nejmenovane Sluzby.Vse probihalo tak jak ma ale zarazi me jedna vec a to ta ze jsem chtel ulozit maminku do nasi hrobky! Pohrebni sluzba mi dala cislo na spravce hřbitova kde jsem mel domluvit otevreni hrobky nasledne vycisteni hrobky od kosterních pozustatku kde bylo naposled pohrbivano v roce 1996 a 2002.Pak priprava podia a nasledne zavreni hrobky.Spravce hrbitova mi za toto rekl cenu 4550kc.Je to normalni cena????Nerikam je stim asi drina zvlaste kdyz tam mam obrovskou desku ze svedské žuly ale i tak se mi to zda přehnané????Dekuji vam za odpoved s pozdravem Havelka Jan

Pardubice , Pardubice , 06.02.2013
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Ceník služeb je předmětem každého provozovatele pohřebiště a já neznám náklady na činnosti jím provozované a tudíž ani neumím stanovit, zda je cena přiměřená nebo velká. To by Vám musel doložit příslušný provozovatel pohřebiště.

Julius Mlčoch , 07.02.2013Inzerce z regionu

koupím urnový hrob
Region: Pardubice
poptávka, 19.11.2019, 18:46
Kamenictví v pohřebnictví

Dobrý den, koupím urnový hrob v urnovém háji v...
Koupím pohrebni sluzbu
Region: Celá cr
poptávka, 12.6.2019, 17:16
Kamenictví v pohřebnictví

Dobrý den, rad bych převzal... odkoupil...


Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.