Poradna: Ceny pohřebních služeb

Otázka:

Dobrý den, mám babičku, které je 86 let a stále více hovoří o smrti. Má uložené nějaké malé finanční prostředky na výdaje souvisejíci s kremací apod. Přesto, že ji říkám ať si s tím nedělá hlavu tak starý člověk prostě uvažuje asi jinak. Má otázka tedy zní: Moje babička chce jen kremaci a parte. Nechce žádné rozloučení. Kolik cca Kč se pohybuje cena těchto služeb jak jsem již zmínil bez rozloučení?

Louny , Louny , 31.03.2013
Odpověď

Pohřbení které uvádíte je pohřeb bez obřadu. Jeho cena se může lišit v různých městech a regionech. Záleží na ceně zpopelnění, vzdálenosti krematoria a dalších položkách objednávky pohřbu. Nejlépe je kontaktovat konkrétní pohřební službu v místě bydliště a toto s ní projednat.

Julius Mlčoch , 01.04.2013

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference