Poradna: Ceny pohřebních služeb e pohřeb

Otázka:

Dobrý den, v souvislosti s uvedením v provoz e-pohřby jsem si všimla, že některé pohřební služby zveřejňují na svých webových stránkách i ceny svých služeb. Doteď jsem měla za to, že ceny se uvádět nesmí, že to reklama, někteří mají stále ceny na dotaz. Prosím o objasnění, jak to tedy je. Děkuji.

Holice , Holice , 17.07.2013
Odpověď

Stále platí ustanovení §6a zákona 40/1995Sb. o regulaci reklamy a tam je vymezeno, co smí pohřební služba v reklamě uvést. Odborníci na reklamu se ale liší v názoru na údaje uvedené na webových stránkách. dle jednoho názoru, pokud není cena uvedena na první stránce, ale až po pro kliknutí na určitý odkaz, již to není reklama, ale informace. Co víc dodat.

Julius Mlčoch , 18.07.2013

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference