Poradna: Dobrý deň, neviem sa na internete dopátrať potrebnej

Otázka:

Dobrý deň, neviem sa na internete dopátrať potrebnej informácie, tak sa o to pokúšam touto cestou. V Brne máme pochovaných viacerých príbuzných v jednom hrobe. Keďže ide aj o mojich starých rodičov, potrebovala by som nejako zistiť, či vôbec niekto platí za hrobové miesto. Ak nie (určite nie dlho), tak by som to chcela zabezpečiť. Nič k tomu neviem zistiť. Uvediem Vám aspoň mená k danému hrobu: Doležal Ján, Doležalová Ružena, Petríček Jaroslav, Petríčková Milena. Ďakujem. S pozdravom Malatová

Banská Bystrica, SR , 05.11.2010
Odpověď

Tuto informaci Vám mohou poskytnout jen na Správě hřbitovů Brno. S nimi pak můžete projednat i případný převod nájmu hrobového místa, pokud je ještě Vámi uvedený hrob existuje.

Julius Mlčoch , 14.11.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference