Poradna: Hezký den,zemřela nám maminka a obrátili jsme se na

Otázka:

Hezký den,zemřela nám maminka a obrátili jsme se na pohřební službu Macek v Jesníku což byla veliká chyba.Napsali jsme na ČOI a živ.ůřad v Králikách se stížností na dost zásdní nedostatky týkající se pohřbu.předražené a ne zcela doložené ůkony,poškozená rakev to nás vidělo víc.P Macek ůčtuje řízní pohřbu nevím jakého,ale náš to nebyl.Dále vozit přepravní rakev pod rakví ze zesnulou při obřadu,no nevím snad měl po cestě ještě nějaký kšeft.Aco nás zcela šokovalo kdýž zavřel auto a přišel za sestrou doúčtovat za pohřeb,pMacek ví kdy jsou pozůstalí honě naměko a vůbec ho nevnímají,to zaplatí obyčejně vše oč požádá.nemyslím si že takoví lidé kteří dělají ostudu našemu pohřbnictní by tuto práci měli vykonávat.Nebylo by důstojné dohadovat se o cenách na pohřbu jak se nyní nechal p.Macek slyšet že jsme to měli reklamovat už při pohřbu.S ůctou děkuji.Sokola

v Ostravě , České Budějovice , 20.02.2007
Odpověď

Je špatné, že jsou ještě provozovatelé pohřební služby, pro které je na obtíž dodržovat zásady etiky a poctivé práce. Je dobře, že jste podal ČOI a na živnostenský úřad na firmu pana Macka stížnost. Je také dobře, že jste na praktiky této pohřební služby upozornil na tomto místě, protože je to důležitá informace pro toho, kdo jde zařizovat pohřeb v této lokalitě. I já Vám děkuji za Vaše oznámení. Sdružení pohřebnictví v ČR se bude tímto případem zabývat.

Julius Mlčoch , 26.02.2007

Firmy z tohoto regionu:

Božena Švecová

Sekce: Obřadní síně, Město: Vodňany


Ladislav Paule

Sekce: Obřadní síně, Město: Prachatice


Obřadní síň Vimperk

Sekce: Obřadní síně, Město: Vimperk


Obřadní smuteční síň Vimperk

Sekce: Obřadní síně, Město: Vimperk


Josef Cimerhanzl

Sekce: Obřadní síně, Město: Kremže


Michal Hrnčiarik

Sekce: Obřadní síně, Město: Týn nad Vltavou-Malá Strana


Kamenictví JATVAR Velešín

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Velešín
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference