Poradna: Jak najít hrob

Otázka:

Dobrý den,ráda bych položila kytičku na hrob kamaráda.Mohu uvést jeho jméno,den nar.i úmrtí,přibližnou dobu uložení(20143)Dále jména osob(rodičů),pohřbených ve stejném hrobě již dříve a rok jejich nar.i úmrtí.Vyjde mi Správa Vinohr.hřbitovů vstříc a sdělí,v které části hřbitova je přítel uložen? Děkuji za odpověď

, Klatovy , 06.12.2014
Odpověď

Doufám, že ano. Pokud není v evidenci k hrobovému místu zákaz podávat informace, tak by Vám mohli poskytnout tuto informaci.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference