Poradna: Mám dotaz kolik stojí v současné době nájem hrobového

Otázka:

Dobrý den, mám dotaz kolik stojí v současné době nájem hrobového místa na 10 let na Teplickém hřbitově. Platí se i nějaké penále z prodlení? Bohužel jsem nyní zjistila, že mám již několik let po skončení nájemní smlouvy a tudíž i neuhrazen poplatek. Samozřejmě smlouvu chci prodloužit a nedoplatek uhradit, ale chtěla bych předběžně vědět o jakou částku se asi bude jednat. Děkuji Chvátalová

Teplice , Teplice , 27.12.2007
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Doporučuji Vám zavolat na Magistrát města Teplic tel. 417510111 zeptat se, kdo provádí správu hřbitova a získat kontakt na něj. Obec je ze zákona provozovatel pohřebiště a svého správce musí znát. Doporučuji toto řešit co nejdříve a to vzhledem k již několik let prošlé platnosti nájemní smlouvy. Mohlo by se stát, že hrob je již znovu pronajat novému nájemci.

Julius Mlčoch , 06.01.2008

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference