Poradna: Napište prosím, zda je částka 4500Kč na deset let

Otázka:

Dobrý den Napište prosím, zda je částka 4500Kč na deset let za hrob na hřbitově v Praze Ďáblicích /II místo/ vypočítán správně? Zdá se mi ta částka příliš vysoká. Děkuji Vám za Vaši odpověd

, 22.04.2008
Odpověď

Podle cenového odboru Správy pražských hřbitovů je cena stanovena správně. Pokud si ji chcete zkontrolovat, je na www.hrbitovy.cz uveřejněn ceník, podle kterého si tuto cenu můžete zkontrolovat. Více jsem se nedozvěděl.

Julius Mlčoch , 26.04.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference