Poradna: pohřbení vojáka v aktivní službě

Otázka:

Dobrý den, prosíme o odpověď ve věci: pohřbení vojáka (Afgánistán), kdo platí veškeré poplatky spojené s pronájmem hrobového místa a poplatky i do budoucna. Rodina? Vojenská správa? Ministerstvo obrany? Děkujeme za odpověď. Středisko správy městských hřbitovů.

, Hradec Králové , 05.12.2014
Odpověď

Na to neumím odpovědět. Neznám interní směrnice Ministerstva obrany, kde toto může být stanoveno. Pokud by to bylo bráno jako válečný hrob, pak by to nejspíše mělo na  starosti MO. Bude-li však do toho hrobu v budoucnu pohřbívat rodina pak by to byl rodinný hrob. Vodítkem by Vám mohla být nájemní smlouva na hrobové místo a kdo je tam uveden jako nájemce.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Aeternitas

Sekce: Pohřební služba, Město: Hradec Králové


Pohřební a hřbitovní služby - Ing. Milan Mašek

Sekce: Pohřební služba, Město: Vrchlabí


PPS - POHŘEBNÍ SLUŽBA HRONOV - Oldřich Pich

Sekce: Pohřební služba, Město: Hronov


Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference