Poradna: Právo majitele hrobového zařízení

Otázka:

Dobrý den pane doktore, jsem majitelem hrobového zařízení a pronajímatelem hrobového místa. Chci se zeptat, jestli má osoba,která není ani členem rodiny, právo měnit uspořádání květin, věnců či je dokonce odnášet a vyhazovat. Děkuji za odpověď.

, Česká Lípa , 14.10.2019
Odpověď

Dobrý den, nerozumím úplně situaci. Máte na mysli uspořádání květin a věnců uložených po smutečním rozloučení? To zpravidla se tvoří na přání objednavatele pohřbení. Pokud jste nájemce a majitel, máte právo rozhodnout, jak má být zařízení vyzdobeno.

Jaroslav Mangl+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.