Poradna: Prevoz neboztika z ciziny do Cz

Otázka:

Dobry den. Chtela bych se zeptat. Dnesnim dnem mi umrel tchan. Chtely by ho prevez z Velke Britanie do Ceske Republiky a chtely by vedet kolik by takova cesta stala. Vsichny ziji ve Velke Britanii. Moc vam dekuji za odpoved

, Sokolov , 05.09.2014
Odpověď

Pokud byl zpopelněn, není to až takový problém. Pozůstalí ve Velké Británii osloví tamní pohřební dům, a oni zajistí dodání urny se zpopelněnými ostatky na Vaší adresu , případně na pohřební službu v místě Vašeho bydliště. Pokud jde o pozůstatky zemřelého (mrtvé lidské tělo) tak je to složitější, přerava musí být provedena podle mezinárodních předpisů a to je většinou drahá záležitost. Pohřební dům ve VB si s tim však poradí. Kolik bude převezení stát Vám nedokážu říct ani odhadnout. Je to v cenových relacích jednotlivých firem, které převoz zajišťují.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek


Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Sokolov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.