Poradna: včera jsem obdržela složenku na zaplacení členského

Otázka:

Dobrý den, včera jsem obdržela složenku na zaplacení členského příspěvu na adresu: Libuše Kyšperková, čp.24, Hrochův Týnec. Jedná se o mojí maminku, která již před čtyřmi lety zemřela. Tuto smutnou událost jsem Vám hlásila telefonicky hned po jejím úmrtí. Doufám, že Vám toto postačí a opravíte si Vaši databázi. Přreji Vám hezký den.

, 03.07.2011
Odpověď

Na sekretariátu SPŽ došlo pravděpodobně k nesprávnému použití počítačových dat. Upozorním je na to a oni se Vám jistě za toto nedopatření omluví.

Julius Mlčoch , 03.07.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference