Poradna: Chtěla bych se zeptat jaká je čekací doba po ukončení

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jaká je čekací doba po ukončení dědického řízení /USNESENÍ/kdy toto od soudu bude písemně doručeno domů.Toto řízení v našem případě proběhlo 8.10 2007 zatím nám nic doručeno nebylo.Děkuji

Plzeň , Plzeň-jih , 24.10.2007
Odpověď

Lhůta k odeslání usnesení účastníkům řízení je 30 dnů od jeho vyhlášení nebo vydání. Tato doba ve Vašem případě tedy ještě neuplynula. Nicméně myslím si, že tak jako tak nebude soudem dodržena a usnesení Vám přijde později.

Jiří Švehla , 08.11.2007

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference