Poradna: Chtěla bych se zeptat na vyplacení pohřebného. Můj

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na vyplacení pohřebného. Můj bratr zemřel 1.6.2008, 14.6. byl zpopelněn. Byl ženatý a měl 2 děti. Je zde nárok na pohřebné? Kdo bude o pohřebné žádat? Jeho manželka nebo bratrovi rodiče? Bratr měl přechodné bydliště v Praze. Trvalé bydliště měl v Příšovicích. Pokud bude nárok na pohřebné, kde o něj máme žádat? V Praze nebo v místě trvalého bydliště? Děkuji za odpověď.

Příšovice , 27.09.2008
Odpověď

Náklady pohřbu se hradí tomu, kdo je vynaložil.

Jiří Hora , 26.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference