Poradna: Chtěla jsem se zeptat na informaci kolem dědictví.

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na informaci kolem dědictví. Jsem rozvedená a žiji s přítelem v jeho vlastním bytě 1.5 roku. Jsem u něj trvale hlášená. Přítel má jen jednoho syna, kterému je 15.let.V případě přítelovi smrti by byl jen on dědicem? Mohl by mě z bytu nechat vystěhovat?

Strakonicko , 14.02.2007
Odpověď

V případě možnosti vystěhování z bytu, záleží na vlastnickém vztahu Vašeho přítele k bytu. Protože nejsem právník a nerad bych vám dal neúplnou odpověď, doporučuji navštívit advokátní kancelář a projednat s právníkem tuto záležitost.

Julius Mlčoch , 14.02.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.