Poradna: dědictví

Sekce: Dědictví

Otázka:

Jak postupovat abych mohla zastupovat mojí matku v dědictví po mém bratru a zaroveň po její sestře.Oba nedávno zemřeli a matka je po mrtvici upoutaná na lůžko v domově důchodců nemůže chodit skoro nemluví a nedokáže se ani podepsat.

, Jičín , 14.04.2017
Odpověď

Je nutné mít plnou moc. Pokud matka není schopná se podepsat, doporučuji zkusit plnou moc udělit notářským zápisem - tedy notář navštíví matku a pokud je schopna nějakým způsobem projevit vůli, že Vás chce zplnomocnit, notář plnou moc sepíše.

Pavel Kuchynka

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Aeternitas

Sekce: Pohřební služba, Město: Hradec Králové


PPS - POHŘEBNÍ SLUŽBA HRONOV - Oldřich Pich

Sekce: Pohřební služba, Město: Hronov


Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference