Poradna: Dědictví

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobry den,chtěl bych zeptat jak to chodí,když jsme tři děti. Naše maminka Je každy den na kyslíku a sestra se o ní stará. Jelikož ja směnuji a sem poctatě pořád v práci a muj bratr bydli 100 km od naši maminky,nemame čas se o ní starat. Před par dny nam naše mama zdělila že na naší sestru Co nepracuje a nechavá se živit manželem přepsala byt.Mě před dvěma lety donutily si odkoupit zahradu,protože měla pro mě z morálniho hlediska velkou cenu (muj tata ji nechtěl prodat).Tak sem jí tedy odkoupil a opravil se stych peněz ten mami byt. jadro a td. Jen by mě a mého bratra zajimalo jsetli nás bude povina nakou časti potom vyplatit. Děkujem za odpověd BRACHOVE

, Svitavy , 07.12.2018
Odpověď

Nebude povinna Vás vyplatit. Za života může každý s majetkem nakládat jak uzná za vhodné. Pokud byt tedy matka darovala dceři, Vám z toho žádný nárok nevzniká.

Pavel Kuchynka

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference