Poradna: deditvy a exekue

Sekce: Dědictví

Otázka:

zemrela nam matka a zustaly jsme po ni 3 dedici jelikoz ja mam exekuce tak jsem se po domluve s ostatnimi dedici nechal vyloucit z dedictvy a muj tretinovy podil zdedil muj bratr ale mnely jsme ustni dohodu ze mi muj dil vyplati nyni toto bratrodmita tak chci vedet zda je mozno znovu otevrit dedicke rizeni abych si mohl alespon splatit exekuci dekuji za odpoved

, Plzeň-jih , 26.12.2013
Odpověď

Pokud jste se vzdal dědictví, tak to bude obtížné, znovu otevřít pozůstalostní řízení. více Vám však poradí právník.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference