Poradna: Dluhy

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den. mám dotaz ohledně mého zesnulého bývalého manžela.rozvedli jsme se před dvěma lety a je to pár dní co umřel.co se týká společného dluhu z manželství splácím já a on si nechal půjčku,kterou měl jen na své jméno.je možné, že tu půjčku co měl na sebe i v době manželství teď budu muset platit já? děkuji za odpověď

, Domažlice , 20.09.2020
Odpověď

Pokud byla půjčka společná, je možné, že se věřitelé obrátí na Vás. Pro přesnou odpověď by však bylo nutné mít podrobnější informace a vidět danou úvěrovou smlouvu, proto doporučuji obrátit se na advokáta.

Pavel Kuchynka

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference