Poradna: Dotaz

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak zjistím jestli sem zdědila něco po svém otci,muj otec v mých 15 letech zemřel, a když my je ted 18 let tak se nikdo neozval, otec žil se svou matkou tedy s moji babičkou, polovina baráku byla jeho a druhá jeji, babička mně ale ráda nemá.. kvuly osobním věcem smou matkou .. tak že věřím že bude zapýrat ... ale otec před svou smrtí my řekl že polovyna majetku bude moje,, po pořbu my ale jeho maminka oznámyla že nejsem dobrá dcera proto nedostanu nic že táta žádny papýry nezanechal , tak bych se chtěla zeptat co v takové situaci bych měla udělat ? protože vým že táta my určitě něco zanechal . děkuji za odpověď Vodrážková

Jablonné nad Orlicí , 21.08.2013
Odpověď

O vypořádání pozůstalosti je vedena dokumentace u příslušného soudu dle bydliště zemřelého. Pokud máte jakékoliv pochybnosti spojené s vypořádání pozůstalosti, obraťte se na tento soud a požádejte o otevření pozůstalostního řízení.

Julius Mlčoch+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference