Poradna: DOTAZ

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den Prosím o radu. Mám 4 dcery 1 ,ale nejeví o nás zájem .Nepopřeje otci k svátku.Když se náhodou ozve tak jedině když jí ostatní dcery upozorní. Přitom to byla právě ona kterou jsme v minulost nejvíce podporovali když od ní odešel manžel a nechal jí samotnou se synem a dcerkou .Mimochodem ani oni hlavně vnuk nejeví zájem toho jsme neviděli a ani se neozval 7 let . Jednou dcery zdědí náš byt a já jelikož tato dcera již dostala plno peněz a vlastně jsme platili její dluhy a suplovali alimenty které otec dětí neplatil.Prostě si nepřeji aby se na dědictví podílela a to ani její děti které nikdy nevedla k tomu ,že vlastně mají dědu s babičkou jen když potřebovala peníze se ozvala . děkuji

, Karlovy Vary , 22.06.2020
Odpověď

Buď můžete danou dceru vydědit, případně pro vyhnutí se případnou sporům o dědictví majetek ještě za života převést na zbylé dcery tak, jak uznáte za vhodné.

Pavel Kuchynka

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference