Poradna: Jsem majitelka rodinného domku,mám manžela a tři děti.Zajímalo

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den.Jsem majitelka rodinného domku,mám manžela a tři děti.Zajímalo by mne jak budou dědit v případě mé smrti.Zda manžel polovinu a o druhou se podělí děti,nebo všichni stejně,tedy každý jednu čtvrtinu.Děkuji Vilma Marešová

Luka nad Jihlavou , 11.06.2008
Odpověď

Jste-li výlučnou vlastnicí tohoto domku, pak po Vaší smrti budou dědit Váš manžel a tři děti, všichni rovným dílem, tedy každý jednu čtvrtinu.

, 23.09.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference