Poradna: má dluhy u bank

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den,zemřela mi matka a vím,že má dluhy u bank přibližně asi 100000 Kč.Neměla žádné nemovitosti,peníze na účtu ani žádné cennosti,pouze běžné vybavení bytu a osobní věci.Majitelka bytu po nás vyžaduje rychlé vyklizení bytu.Potřebovala bych vědět,jestli je potřeba nechat udělat soudní odhad jejích věcí nebo jak postupovat,abychom se nedostali do nějakých problémů při vyřizování dědictví.Děkuji za odpověď.

Klecany , 04.01.2012
Odpověď

Zde doporučuji poradit se s notářem. Nutné kroky k vyklizení bytu učinit můžete, matčiny věci lze např. někde uskladnit.

Marta Ptáčková , 07.02.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference