Poradna: Mám dotaz. Můj otec se po rozvodu znovu oženil. Před

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den,mám dotaz. Můj otec se po rozvodu znovu oženil. Před dvěma roky zemřel a jeho žena prohlásila u notáře, že po něm nezůstal žádný majetek. Přestala s námi komunikovat a odstěhovala se nám neznámo kam. Pověřená notářka mě vyzvala zda souhlasím s uvedenými fakty a uzavřením dědického řízení. Odpověděla jsem, že nesouhlasím a žádám o projednání. Nikdo se už neozval a dokonce jsem se dozvěděla, že jeho žena zemřela. S její rodinou se nestýkáme, tak že ji ani neznáme. Chci se zeptat jak mám zjistit kde je majetek po mém otci a jak mám pokračovat nebo co mám dělat. Za odpověď Vám předem děkuji.

Břeclav , Břeclav , 29.09.2008
Odpověď

Ohledně výsledku, eventuelně průběhu dědického řízení po Vašem otci doporučuji kontaktovat pověřenou notářku, s níž jste již dříve jednala, popřípadě se můžete obrátit na příslušný soud. Soupis majetku, který měl zůstavitel v době smrti, provádí pověřený notář a měl by se nacházet v příslušném dědickém spisu.

, 26.11.2008

Firmy z tohoto regionu:

Velká obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Malá obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Obřadní síň - Rajhrad

Sekce: Obřadní síně, Město: Rajhrad


Velká obřadní síň Ústředního hřbitova města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Pohřební služba Skalník s.r.o., Tišnov

Sekce: Pohřební služba, Město: Tišnov


Restaurace Napoleon

Sekce: Smuteční hostina, Město: Brno
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference