Poradna: Notářské poplatky

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den, má tchýně ovdověla a její manžel měl děti z předchozího manželství. U notáře proběhlo dědické řízení a na všem se dohodli. Tchýně zaplatila veškeré poplatky a po dětech nic nechtěla. Ti se jí bohužel odvděčili tím, že se jim zdála výše dědictví malá a odvolali se. Je možné požádat zpětně o to, aby částečné náklady na řízení uhradili i ostatní dědicové a tchýně dostala část poplatku zpět? Nebo toto může řešit během soudního sporu, ke kterému nakonec došlo? Děkuji Vám za odpověď.

Sokolov , Sokolov , 08.08.2012
Odpověď

O poplatku rozhoduje soud, takže doporučuji toto navrhnout během soudního sporu. 

Marta Ptáčková , 10.09.2012

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference