Poradna: Poradno, potřeboval bych vzor nebo návrh Odvolání proti

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den Poradno, potřeboval bych vzor nebo návrh Odvolání proti Dědickému řízení nebo kontakt na někoho, kdo by mi tohle odvolání mohl sestavit. Za odpověď děkuji. Hezký den Roman Huf

Tampa,Florida,USA , 13.09.2007
Odpověď

Žádný vzor odvolání Vám touto cestou poskytnout nemohu. Můžete se však obrátit přímo na naší, nebo jakoukoliv jinou, advokátní kancelář. Obecně musí mít každé podání, tedy i odvolání, náležitosti uvedené v § 42 odst. 4 OSŘ. Musí z něj být patrno, kterému soudu je určeno, kdo je činí, které věci se týká a co sleduje. Musí být datováno, podepsáno a zasláno v potřebném počtu stejnopisů a s přílohami, kterých se případně budete dovolávat.

Jiří Švehla , 11.10.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.