Poradna: Prarodiče měliz každeho manželství děti,po umrti chce

Sekce: Dědictví

Otázka:

prarodiče měliz každeho manželství děti,po umrti chce jedna strana na druhe aby jim byla vyplacena spětně po7letech polovička peněz z fondu oprav v družstevním bytě.byt davaji do realitni kancelaře na prodej a až byt prodaj tak si chtěji tuto častku vzit z podilu prodaneho z bytu maji nato pravo

Chřibska okres Děčín , 05.02.2010
Odpověď

Zde záleží pouze na tom, jak se strany dohodnou o tom, jak naloží s výtěžkem z prodeje. Dohoda může být různá. Pokud jedna strana prokáže, že nějaké prostředky do fondu oprav hradila, pak by tyto mohla žádat při vypořádání.

, 01.04.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference