Poradna: Půjčku nedostane pro vysoký věk

Sekce: Dědictví

Otázka:

Součástí dědictví je byt a zahrada, jeden v bytě bydlí, ovšem toto se má rozdělit na třetiny.Ten kdo bydlí v bytě je již též starý , nechce prodávat, ale dožít tam. Ovšem nemá peníze na vyplacení dvou zbylých, kteří chtějí penze hned. Půjčku nedostane pro vysoký věk.Co má dělat, jak postupovat?

Trutnov , Trutnov , 30.10.2011
Odpověď

Nedohodnou-li se dědici, bude jim dědictví připsáno podle spoluvlastnických podílů. Jeden z dědiců v bytě bydlet může, ale ostatní spoluvlastníci po něm moho chtít nájemné "ze svých podílů". Nedojde-li k vypořádání spoluvlastnictví dohodou, provede vypořádání na návrh některého spoluvlastníka soud.

Marta Ptáčková , 19.12.2011

Firmy z tohoto regionu:

Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference