Poradna: RÁDA BYCH VÁS JEŠTĚ JEDNOU POŽÁDALA O RADU. MŮJ MANŽEL

Sekce: Dědictví

Otázka:

DOBRÝ DEN,RÁDA BYCH VÁS JEŠTĚ JEDNOU POŽÁDALA O RADU. MŮJ MANŽEL SPOLU SE SVÝM BRATREM ZDĚDIL ROVNÝM DÍLEM RODINNÝ DŮM PO TATÍNKOVI,JEHO MAMINKA TAM MÁ PRÁVO DOŽITÍ.MÁM JAKO MANŽELKA JEDNOHO Z DĚDICŮ(např.PŘI ROZVODU)NÁROK NA ČÁST DOMU. DĚKUJI MARIE

Plzeň , Plzeň-jih , 31.07.2010
Odpověď

Jestliže manžel polovinu domu získal dědictvím, pak tato polovina domu je jeho výlučným vlastnictvím a nespadá do vašeho společného jmění manželů. V případě rozvodu a s ním spojeného vypořádání společného jmění manželů vám nárok na část tohoto domu nevzniká.

, 17.08.2010

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference