Poradna: Teta zemřela 24.9.tr. v LDN Valtice, bydliště Brno,Bratislavská ul.

Sekce: Dědictví

Otázka:

v nájemním bytě, úmrtní list k dnešnímu dni matrika neposlala,přísl. notář nás nekontaktoval,což může trvat i několik měsíců. Nájem za 10/011 vč.záloha na el. a plyn bude poslán nebo předán majiteli bytu, dohoda o ukončení náíjmu zpracovaná.Otázka:lze vyklidit starý opotřebovaný sektorový nábytek nulové hodnoty do sběrného dvora před zahájením dědic.řízení,aby mohl majitel bytu pronajímat byt jinému zájemci a my nemusely platit nájem za neobývaný byt několik měsíců než se ozve notář.Na účtu v LDN Valtice dle jejich sdělení je cca 160tisíc Kč. Poraďte, prosím, děkuji.

bydlím v Praze 8, Černého ul.č.427/6, sestra: Příční 244.ZálepyPSČ25242 Dolní Břežany , 11.10.2011
Odpověď

Starý nábytek vyklidit z bytu lze, do ukončení dědického řízení bych pro jistotu doporučila jej někde uskladnit (garáž apod.).

Marta Ptáčková , 23.10.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference