Poradna: Umřel mi otec,nebyl jsem přizván k dědickému konaní

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den ,umřel mi otec,nebyl jsem přizván k dědickému konaní ,kam se mám prosím obrátit ,co k tomu potřebuji když potřebuji kopijí soudniho rozhodnutí z roku 1975, vztahujíciho se k určení placení výživného na dítě.Je toto rozhodnutí dostačujícím dokladem že můj otec byl muj otec? Jedná se oto že v rodném listě nemám jméno otce a potřebuji zjistit zda dle soud.rozhodnutí je muj otec, muj otec. Děkuji

Praha , Praha 1 , 03.11.2008
Odpověď

Můžete se obrátit na soud, který byl příslušný k rozhodnutí v této věci (pravděpodobně soud, v jehož obvodu mělo nezletilé dítěte v té době bydliště) a požádat o nahlédnutí do příslušného spisu. Obecně přísluší právo nahlížet do soudního spisu a činit si z něho výpisy a opisy účastníkům řízení. Jsou-li pro to vážné důvody a oprávněné zájmy účastníků tím nemohou být dotčeny, může předseda senátu povolit nahlížet do spisu i někomu jinému (§ 44 o.s.ř.).

, 01.03.2009Inzerce z regionu

nabídka, 11.3.2024, 13:46
Kamenictví v pohřebnictví

Nabizime k dovozu tento automobil, ktery je...


Firmy z tohoto regionu:

Pohřební a kremační ústav ELPIS

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 8 - Bulovka


Granit.cz

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Praha 3


Obřadní síň, krematorium Motol

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 5


Malá obřadní síň (Baxova), krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Velká obřadní síň krematoria Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Kaple sv. Václava, Vinohradské hřbitovy

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 3


Obřadní síň krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10 - Vinohrady
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference