Poradna: Vyplacení dědictví

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den, po smrti manžela a po vyřízení dědictví mi paínotářka v Usnesenívyčíslila, že mám vyplatit Hypoteční bance 1/2 z celku ve výši 177 000,- Kč znamená to, že mám vyplatit jen toto nebo celek 354 000,- Kč? Dědictví bylo předluženo částkou 70 000,- Kč a vyčíslený majetek je 194 000,- Kč a dluhy 296 000,- Kč. Moc děkuji za Vaši odpověď Křížová Yveta

, Děčín , 23.08.2016
Odpověď

V tomto doporučuji obrátit se s konkrétním dotazem na notářku a případně banku. Bez prostudování dědického rozhodnutí není možné přesně odpovědět.

Pavel Kuchynka

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference