Poradna: Chtěl bych se Vás a poprosit o radu. Je mě 33 let a

Otázka:

Dobrý den, chtěl bych se Vás a poprosit o radu. Je mě 33 let a chystám se na pohřeb mé babičky, a nevím jakou si mám vzít košili. Jestli to má být klasická bílá a nebo raději nějaká tmavá př. barvy bordó a k tomu černá vázanka. Nevím jak se mám rozhodnout. Děkuji. S pozdravem Marek Šťastný.

, 04.04.2009
Odpověď

Pokud máte klasickou bílou je samozřejmě lepší než košile jiné barvy. Pokud je doplněna černou vázankou a oblekem tmavé barvy pak je jistě toto oblečení nejvhodnější pro poslední rozloučení s babičkou.

Julius Mlčoch , 16.04.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference