Poradna: Dobrý večer, zemřela mi maminka a chtěla bych vědět,

Otázka:

Dobrý večer, zemřela mi maminka a chtěla bych vědět, zda mezi nejbližší příbuzné, kteří sedí v první řadě patří i můj partner, se kterým a svým synem z minulého manželství, žijeme 10 let ve společné domácnosti. Brala jsem to jako samozřejmost (tak jsme seděli na pohřbu mého otce), ale vyskytli se jisté názorové rozdíly na tento problém. Prosím o odpověď, jelikož pohřeb máme již zajištěn. Děkuji

Zlínský kraj , 15.11.2010
Odpověď

Já osobně jsem přesvědčen, že ve Vašem případě tam Váš partner patří. Je ovšem třeba vzít v patrnost různé místní zvyky a ty bohužel neznám. Věřím, že se vše urovná a bude to tak jako při pohřbu Vašeho otce.

Julius Mlčoch , 26.11.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference