Poradna: Fotokoláž

Otázka:

Dobrý den, mé kamarádce zesnul přítel v pouhých třiadvaceti letech, nabídla jsem jí, že pro ní a rodinu vytvořím fotokoláž jako vzpomínku z fotografiemi zesnulehého a jeho nejblíších. Chtěla bych do koláže připojit krátký text nebo citát, který ovšem nebude úplně smutenční, ale spíše povzbuzující, nerada bych však napsala něco nevhodného. Nevíte kde bych mohla najít podobné texty či citáty? Popřípadě prosím o radu jaký text zvolit. Děkuji

, Děčín , 17.09.2018
Odpověď

Váš záměr vytvořit fotokoláž je velice zajímavá a vhodná vzpomínka na zesnulého, především, když bude zachycovat jeho v prostředí které měli společně rádi. Text by mohl být krátcý, popisný k daným obrázkům a možná něco jako, a takto
s námi je tu věčně. Kde by byly nějaké podobné texty nemám tušení, ale určitě, když si společně s kamarády sednete a zavzpomínáte, nějaký vhodný text dohromady dáte. Přeji Vám v tomto šťastnou ruku a uvidíte, že to dobře dopadně.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference