Poradna: S mým manželem nemám děti, mám dcery z prvního manželství.Je

Otázka:

S mým manželem nemám děti, mám dcery z prvního manželství.Je vhodné, aby byly při obřadu vedle mne mé dcery nebo manželovi sourozenci? Děkuji

Želetava , 23.07.2009
Odpověď

Na tento dotaz se těžko hledá odpověď, protože neznám rodinné vztahy. Pokud žily Vaše dcery ve společné domácnosti s Vámi a Vašim manželem, pak jistě prožívají smutek společně s Vámi a pomáhají Vám v tomto těžkém období. Pak je vhodné, aby seděli vedle Vás a měla jste v nich oporu při posledním rozloučení. Není však nikde dáno nějakým protokolem jak má přesně rodina zasednout v obřadní síni. Spíše se vychází z místních zvyklostí a rodinných vztahů.

Julius Mlčoch , 11.08.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference