Poradna: Věnec či kytice?

Otázka:

Dobrý den! V pátek je pohřeb kamaráda, bylo mu 23 let, byl svobodný. Chtěla bych se zeptat, zda bude vhodné přijít na obřad s věncem ve tvaru srdce, který by byl od jeho asi pěti nejlepších kamarádů. A jaké květiny by se nejlépe hodily? Je vhodná kombinace bílých a tmavě rudých růží? A jaká je orientační cena?

Moravskoslezský , 02.04.2013
Odpověď

Jakou vazbu květinového daru zvolíte je jen Vaše rozhodnutí. Používá se i vazba ve tvaru srdce a nic proti tomu. Byl to jistě váš dobrý kamarád a a takový se dokáže vrýt hluboko do srdce. Jaké květiny zvolit projednejte s květinářem, který bude srdce vázat. Záleží také na jeho možnostech.

Julius Mlčoch , 07.04.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference