Poradna: Zemřela mi sestřenice, chtěla bych jí na pohřeb poslat

Otázka:

Dobrý den, zemřela mi sestřenice, chtěla bych jí na pohřeb poslat věnec nebo květiny za naši rodinu, ale jelikož bydlí moc daleko, na pohřeb se osobně nedostanu ani já, ani moji rodiče. Existuje nějaká služba, kdy bych například v našem městě věnec u pohřební služby zaplatila a oni by ho v den pohřbu položili k rakvi? Děkuji za odpověď.

Ústí n.L. , Ústí nad Orlicí , 04.11.2008
Odpověď

Kontaktujte prosím pohřební službu, která pohřeb provádí. Ona Vám jistě zajistí zhotovení věnce v místě pohřbu a jeho dodání do obřadní síně.

Julius Mlčoch , 15.11.2008

Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference