Poradna: 13.5.2007 mi zemrel otec Pavel Klos se kterým probehlo

Otázka:

Dobry den, 13.5.2007 mi zemrel otec Pavel Klos se kterým probehlo 19.5.2007 rozlouceni ve Strasnickem krematoriu, ktere zarizovala jeho pozustala zena Marie Klosova s dcerou Katerinou. Jelikoz mi jako dceri z prvniho manzelstvi nebylo sdeleno misto pohrbeni otcova popela tak Vas zadam o radu jak toto zjistim. Ze strany pozustale manzelky, bohuzel, se mi tuto informaci ziskat nedari. Dekuji za pomoc a radu Barbora Rejzkova

Praha 10 , Praha 10 , 17.06.2008
Odpověď

Na tento dotaz neznám odpověď. Mohu Vám zjistit, kdo si vyzvedl urnu se zpopelněnými ostatky Vašeho otce, ale kam pak byla urna uložena to nezjistím. Urnu totiž mohou mít i doma nebo na jiném místě a o tom se záznam v krematoriu nevede. Odpověď Vám může dát jen objednatel pohřbu, to je pozůstalá manželka a ta s Vámi nechce komunikovat. Bohužel i takové případy se stávají. Pokuste se znovu od nich tuto informaci získat. Přeji Vám aby se situace zlepšila a Vy jste našla místo posledního odpočinku Vašeho otce.

Julius Mlčoch , 27.06.2008Inzerce z regionu

Mrzenova jitka
Region: 18400
nabídka, 2.12.2023, 8:48
Kamenictví v pohřebnictví

Dobrý den, uvažujete o půjčce na zaplacení...


Firmy z tohoto regionu:

Pohřební a kremační ústav ELPIS

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 8 - Bulovka


Granit.cz

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Praha 3


Malá obřadní síň (Baxova), krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Obřadní síň krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10 - Vinohrady


Obřadní síň, krematorium Motol

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 5


Smuteční služby Horní Počernice

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 9 - Horní Počernice


Kaple sv. Václava, Vinohradské hřbitovy

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 3


Velká obřadní síň krematoria Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference