Poradna: Andreas ANDRONIADIS

Otázka:

Dobry den!!Nevim kde a jak hledat bohuzel tragicky zesnuleho strejdu Andrease ANDRONIADISE (Recky emigrant)Ktery v roce 1953 byl tragicky prejet vlakem udajne v Usti nad orlici Za jakoukoliv radu mockrat DEKUJI

Recko , 15.08.2012
Odpověď

Dát Vám dobrý návod jak hledat opravdu neumím. Data, které máte k určení místa posledního odpočinku nestačí. Pokud nemáte kontakt na někoho kdo jej znal a věděl víc o jeho osudu, pak je nalezení místa pohřbení neřešitelné. Také ostatky z hrobu, kde byl  pohřben, již mohou  být exhumovány a hrobové místo užívá nový nájemce. Pokuste se dotázat na matrice v Ústí nad orlicí, zda v matrice úmrtí z roku 1953 se toto jméno vyskytuje. Mám však obavy, že tyto matriky již budou uloženy ve státním archivu.

Julius Mlčoch , 26.08.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference