Poradna: Chtěla bych vás poprosit o radu, kde hledat informaci

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, kde hledat informaci o místě pohřbení mých dvou tet, které zemřely v dětském věku v roce 1942 a měly by být pochovány v Litomyšli. Která instituce bude mít i po tak dlouhé době informace o místě uložení jejich ostatků? Děkuji.

Litomyšl , Litomyšl , 09.10.2007
Odpověď

Musím Vás upozornit, že toto pátrání bude obtížné. Pokud víte, že zemřely a byly pochovány v Litomyšli, musíte začít tam. Navštivte provozovatele pohřebiště a požádejte jej o prověření záznamů k hrobovým místům. V roce 1942 mohla správu hřbitova také provádět církev. Nevím jak to v Litomyšli bylo. Zkuste také místní farnost, možná jim nějaké záznamy z té doby zůstaly. Přeji Vám úspěšné pátrání.

Julius Mlčoch , 10.10.2007

Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference