Poradna: Dobrý večer, chtěla jsem se Vás zeptat na úmrtí v rodině.

Otázka:

Dobrý večer, chtěla jsem se Vás zeptat na úmrtí v rodině. Týká se to pana Václava Sekaniny narozeného 20. 9. 1946. Jelikož se se svým otcem již několik let nestýkáme a ani nejsme v kontaktu. Dnes se k nám donesla zpráva o údajném úmrtí mého otce. Víme, že tyto informace jsou důvěrné, ale přesto Vás prosíme o nějaké informace nebo zdali by jste nám neporadil, jak postupovat.

, 16.03.2009
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Neexistuje žádná centrální databáze ve které by bylo možno tyto informace získat. Bližší informace máte možnost získat jen kontaktem s pozůstalými, nebo osobami blízkými Vašemu otci.

Julius Mlčoch , 22.03.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.