Poradna: Hledám hrob

Otázka:

Dobrý den, prosím o radu. V roce 1930 mi zemřela teta jako malé miminko. Dle matriky úmrtí je pohřbená ve Starém Plzenci. Bohužel paní, která má na starosti tamní hřbitov mi nedokáže pomoct. Je možné zjistit jaká pohřební služba fungovala v daném roce v Plzni nebo ve Starém Plzenci a tak se dopátrat hrobu? Nebo zajít na farnost ve Starém Plzenci a zeptat se jestli mají záznamy o pohřbech. Moc Vám děkuji za pomoc.

, Plzeň-město , 17.12.2019
Odpověď

Dobrý den. Nechápu proč Vám ta dáma nemůže pomoci. Od každého
hřbitovu musí být hřbitovní kniha s čísly hrobů včetně jmen
uložených lidských pozůstatků. Možná je to církevní hřbitov, potom
se obraťte na příslušný kostel. Jaroslav Mangl - předseda Asociace

Jaroslav Mangl

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference