Poradna: Hledám hrob své spálené dcerky,narozené v dubnu roku

Otázka:

Hledám hrob své spálené dcerky,narozené v dubnu roku 1992. Byla nedonošená a pohřeb jsem vyřizovala tuším v Ostravě-Vítkovicích.Děkuji za jakoukoli zprávu.

Č.TĚŠÍN , 26.06.2011
Odpověď

Bohužel Vám nelze touto cestou odpovědět. Pokud víte která pohřební služba zařizovala zpopelnění tak se obraťte na ní. Předpokládám, že to bylo pohřbení bez obřadu a když si nikdo urnu nevyzvedl byly zpopelněné ostatky uloženy do společného hrobu provozovatelem krematoria Ostrava. Také tam by měli mít informaci, kam byly zpopelněné ostatky uloženy.

Julius Mlčoch , 13.07.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference