Poradna: Jak najit hrob?

Otázka:

Je mozne zjistit kde byla pohrbena pani Marie Mensikova,zemrela v lednu 1973, spalena v Motole Praha v unoru 1973. Mela dve male dcery, ktere v te dobe zily u otce a ktery s nimy opustil uzemi ceske republiky. Dcery dnes dospele by rady navstivily hrob matky. V Motole bylo zjisteno, ze po spaleni byla urna postou poslana do Karlovych Varu, bez udani adresy, jen jmeno bratra zesnule.

dcery ziji v Nemecku. , 06.10.2012
Odpověď

Musíte se pokusit pátrat u provozovatele pohřebiště a to asi v Karlových Varech. Pokud tam nebude pohřbena, tak to bude problém zjistit.

Julius Mlčoch , 16.10.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference