Poradna: Jak zjistit ze zemrel

Otázka:

Pritel byl propusten z vezeni z duvodu tezke nemoci. Veznice nechce zdelit kam ani zda je ziv.Nejsem rodinny prislusnik a dotycny nema zadne zijici pribuzne. Jak zjistim zda je mrtev,kde je pohrben???

Tachov , Tachov , 09.09.2012
Odpověď

Bohužel vyčerpávající odpověď Vám neposkytnu. Musíte se obrátit na Vězeňskou službu, ta jediná, pokud nejsou příbuzní zná osud svého vězně. Nezaručím Vám, ale, že Vám tuto informaci poskytnou.

Julius Mlčoch , 12.09.2012

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference