Poradna: Jan Doležal

Otázka:

Prosím o zjištění kde pochovaly mého otce. Nikdy jsem ho neviděla a s jeho rodinou jsem nikdy v kontaktu nebyla. Zemřel někdy v březnu v roce 1992. Měl by být prý pochovaný v oklí Rumburka či Varnsdorfu. Prosím vás o pomoc. Chtěla bych mu dát poslední zbohem. Mamina mi neřekne kde je, jelikož ona neví kam ho jeho druhá žena pohřbila. Velmi Vám ze srdce děkuji.

Bratislava , 12.09.2012
Odpověď

E mi velice líto, ale s tímto Vám nejsem schopen pomoci. Neexistuje žádná databáze, ve které by se tato informace dala zjistit. Musíte se spojit s pozůstalými a od nich tuto informaci zjistit. Jiná cesta není.

Julius Mlčoch , 18.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference