Poradna: Kde a kdy byl pohrben?

Otázka:

Dobry den. Prosim pokud to jde zjistit. Kde, kdy a datum umrti sveho otce (stacil by i jen datum umrti): Petr Dvořák, nar. 25.4.1943 v Praze. Nebo aspon prosim o radu kde to zjistit. Dekuji predem za odpoved a preji prijemny den.

Rytov, 395 01 Černovice, okr. Pelhřimov , 11.01.2013
Odpověď

Bohužel já Vám toto zjistit nemohu, není totiž kde. Centrální evidence obyvatel není veřejně přístupná databáze. Pokud víte, kde otec naposledy bydlel zkuste příslušnou matriku. Problém je, že při úmrtí ve zdravotnickém zařízení je úmrtí zapsáno v matrice v jehož obvodu zemřel, tedy místo zdravotnického zařízení. Pokud nemáte alespoň nějaké informace o jeho úmrtí, tak to bude náročné hledání.

Julius Mlčoch , 17.01.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference