Poradna: Kdo disponuje s ostatky zemřelých

Otázka:

Dobrý den,mám dotaz před rokem mě umřela manželka,maminka mích dětí nic méně tedka se majitel hrobového místa (bratr zemřelé)rozhodl že tam nechce nic kromě svíčky,nemohu tam dát ani kytičku prostě nic, a já se ptám rád bych si udělal svuj pomník jak mám postupovat už mě vyhružují že jakmile jí vyndám budou mě žalovat proto bych rád popkud se s nimi nedohodnu jak mám postupovat . Děkuji. já samozřejmě vystavoval a zařizoval pohřeb.

, Česká Lípa , 05.01.2021
Odpověď

Dobrý den. Vaši otázku směřujte na nějakého právníka. děkuji za
pochopení. Jaroslav Mangl - předseda Asociace

Jaroslav Mangl+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference