Poradna: Kdo je pohřben v hrobu č. 59 na hřbitově v Novém Městě pod Smrkem

Otázka:

Kdo je pohřben v hrobu č. 59 na hřbitově v Novém Městě pod Smrkem. (Prozatím vím, že je to hrob mojí sestřenice Eugenie STEHLÍKOVÉ-JELÍNKOVÉ, Vladislava JELÍNKA a Vladislav BLAZIUS a možná, že i jeho manželka Marta JELÍNKOVÁ-BLAZIUSOVÁ. Hlavně se mi jedná o posledně 2 jmenované (V. BLAZIUS, M. BLAZIUSOVÁ) - datumy a místa úmrtí. Možná, že manželé BLAZIUSOVI byli rozvedeni (a když ano, tak kde a kdy? byli rozvedeni). Moc děkuji ...

, Liberec , 12.01.2015
Odpověď

Bohužel na tento dotaz nelze odpovědět. Musíte se obrátit na provozovatele pohřebiště. Na dotaz ohledně rozvodu Vám však neodpoví ani provozovatel pohřebiště.

Julius MlčochInzerce z regionu

Hrobové misto
Region: Liberecký
nabídka, 11.5.2023, 9:25
Kamenictví v pohřebnictví

Přenechám hrobové misto i s náhrobkem na 4urny...
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference